O FIRMIE

SYSTEMY INFORMATYCZNE TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Zmieniamy Idee w systemy IT

Entim oferuje usługi informatyczne dla biznesu. Tworzymy aplikacje internetowe na zamówienie, dokładnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów. W naszych wdrożeniach staramy się łączyć wykorzystanie narzędzi komercyjnych i open-source tak, aby dostosować opracowywane rozwiązanie do wymagań biznesowych klientów.

Zajmujemy się projektowaniem, budową i integracją systemów informatycznych i telekomunikacyjnych. Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu własnych aplikacji oraz we wdrażaniu gotowych rozwiązań innych producentów oprogramowania i sprzętu.

Firma działa na rynku od 1 lipca 2005 r. stale poszerzając zakres realizowanych projektów informatycznych oraz zwiększając liczbę klientów.

Pracownicy Entim’u to zespół absolwentów i studentów warszawskich wyższych uczelni technicznych. Wiedza zdobyta podczas studiów na kierunkach informatycznych i telekomunikacyjnych oraz inżynierskie podejście do realizacji zdań pomagają nam w codziennej pracy w projektach IT.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z wykonanych dla nich prac. Dotychczas zaufało nam szereg przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych a ze zrealizowanych przez nas systemów korzysta kilkadziesiąt tysięcy użytkowników.